International support > Czech/Slovak discussion board

the unknown

(1/5) > >>

aWac9:
příliš daleko pro zbytek světa
jevištních děl
neznámo
zde,, zatímco nic se pohybuje, a mohu být dobrým místem skrýt tajemství outerra.
je to jen zkouška video, ale je to moje pověst (ne velmi dobrý) a opravdu myslíte, že někdo ví, zjistit, kde se nachází letiště.
I plést zaměstnance .. když jsem dal teplo bude zima,, když jsem dal salsa hudbu bude jinak,,,,,,, všechno tady je matoucí, a to všechno bude oklamat tyto listillos z outerra. Jsem přesvědčen, že když si nahrát video nikdo nebude vědět, co mluvíme a letištní nemyslím, že je možné, že někdo hádá. (nemožné), příliš mnoho letišť podívat se na tomto vzdáleném , kde neexistují žádné bary ... Myslím, že !!!!ny airports to look at this remote  where there are no bars ... I think !!!!
omluvte Google Translator
1080phd

aWac9:
Breaking zprávy.
pokračujeme zasílání informací,, vše bude šifrována

aWac9:
záloha
1080phd

aWac9:
tam budú dve letiská. jeden z vzletu a pristátia inú
1080phd

aWac9:
Dnes máme možnosť pozorovať tajomné 2. letisko
tam bola veľa pokrok v tejto oblasti, ako uvidíte, aj keď je stále vo výstavbe.
idea je lietať z jedného letiska na druhé a nájsť priestor (názov) každého z nich .. Nebude to ľahké, ale je pravda, že ak ste leteli mnoho letísk FSX môže rozpoznať.
snáď prvý letisko nie je tak dobre známe, ako je tento,, okrem toho, že hlavné letisko pre ľudstvo.
Je to dlhé video, ale ja myslím, že to stojí za to sledovať až do konca za svoje názory.
Pridajte niektoré noty skúsiť letu je príjemná.
, Outerra Fly je cítiť, keď už tam budete,,,,
Poznámka: Ospravedlňujeme sa za obraz skáče,,, ale ja som chýba v pamäti RAM .. Čoskoro budem musieť kúpiť externý disk na spustenie zálohovania, ja už veriť môj PC.

1080phd

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version